AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 92
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Pozývajú do Čabín a Kováčovej

Priatelia.
organizátori furmanských súťaží AFuS pozývajú všetkých furmanov a priaznivcov furmanského športu na súťaže, ktoré sa budú konať  nakonci tohoto týždňa 30. mája 2015.
Do Čabín pozývajú organizátori s tým, že začiatok súťaže bude o 9,00 hod. Furmani - súťažiaci  nech sa prihlásia na tel.čísle 0918859019.

Do Kováčovej organizátori pozývajú tiež súťažiacich furmanov a všetkých priaznivcov tohto atraktívneho športu - súťaže furmanov so svojimi krásnymi chladnokrvnými koňmi.

Veríme, že sa aj počasie zmen& ...


Smútočné oznámenie

Priatelia,

oznamujeme všetkým furmanom, členom AFuS aj nečlenom , že z radu nadšencov furmanského remeslá a športu navždy nás opustil Bratko Miloš z Veľkých Chlievan, ktorý po mozgovej porážke sa už k nám   medzi furmanov  nevráti  Rozlúčka s menovaným  bola dnes   18.5.2015.

Česť jeho pamiatke !

 


Pozvánka do Kamienky


Pozvánka do Lučenca - Ľadovo

 Priatelia furmanov,  obdivovatelia chladnokrvných koní a furmanských súťaží,
Príjmite pozvanie organizátora novej furmanskej súťaže do LUČENCA - ĽADOVO, kde sa bude konať nová súťaž - prvý ročník už o týždeň 2. mája 2015 v gescii Asociácie furmanov Slovenska.
Organizátori sa rozhodli pre tento druh súťaže aby aj na juhu Stredného Slovenska  sme ukázali atraktivitu súťaže furmanov a ich chladnokrvných koní, ktorá si už podmanila celé Slovensko.
Súťaž bude v troch disciplínach, ktoré pripravil predseda AFUS Jozef Puškár st. a preto mame sa načo tešiť, nebude chýbať napätie, športové vyžitie a teda príjemné strávenie prvého májov ...


Pozvánka do Havaja

Organizátori furmanskej súťaže v Havaji pozývajú všetkých obdivovateľov furmanských súťaží a obdivovateľov chladnokrvných silných koní na súťaž,, ktorá sa bude konať túto sobotu 25.4.2015. Určite si po dlhšej zimnej prestávke prídete na kvalitný športový deň a zážitok z dobre organizovanej súťaže.
Príďte do Havaja na východ Slovenska.
F.Ď