AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 92
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Video návrat do Kováčovej 2015

https://youtu.be/sqPHFjg-xkM


Pozvánka na MS Furmanov 2015


Blahoželanie k šesťdesiatke.

 

Blahoželanie k šesťdesiatke.

 17. júna sa dožil náš aktívny člen AFuS  Albín Angelovič vzácneho
 životného jubilea 60 rokov. 

Srdečne blahoželáme a želáme mu veľa dobrého zdravia, šťastia a radosti v kruhu rodiny. Želáme mu ešte veľa rokov plného životného elánu v podnikaní, vo funkciách ale i v organizovaní furmanských súťaží či už doma v Obci Torysa, ale aj v širšom regióne  ako aktívny člen výkonného výboru AFuS.

Výkonný výbor AFuS


Pozvánka do Lučenca - Ľadovo

 Priatelia furmanov,  obdivovatelia chladnokrvných koní a furmanských súťaží,
Príjmite pozvanie organizátora novej furmanskej súťaže do LUČENCA - ĽADOVO, kde sa bude konať nová súťaž - prvý ročník už o týždeň 2. mája 2015 v gescii Asociácie furmanov Slovenska.
Organizátori sa rozhodli pre tento druh súťaže aby aj na juhu Stredného Slovenska  sme ukázali atraktivitu súťaže furmanov a ich chladnokrvných koní, ktorá si už podmanila celé Slovensko.
Súťaž bude v troch disciplínach, ktoré pripravil predseda AFUS Jozef Puškár st. a preto mame sa načo tešiť, nebude chýbať napätie, športové vyžitie a teda príjemné strávenie prvého májov ...


Pozvánka do Havaja

Organizátori furmanskej súťaže v Havaji pozývajú všetkých obdivovateľov furmanských súťaží a obdivovateľov chladnokrvných silných koní na súťaž,, ktorá sa bude konať túto sobotu 25.4.2015. Určite si po dlhšej zimnej prestávke prídete na kvalitný športový deň a zážitok z dobre organizovanej súťaže.
Príďte do Havaja na východ Slovenska.
F.Ď