AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 94
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

POZVÁNKA DO KĽUŠOVA

Všetkých furmanov a priaznivcov furmanských súťaží organizátori súťaže v spolupráci s Obcou Kľušov  pozývajú na víkend 27. júna 2015 na 4. ročník furmanskej súťaže  "KĽUŠOVSKÝ BĽANCÁR. Organizátori už tradične pripravujú atraktívnu súťaž a tiež sprievodné akcie pre rodiny s deťmi - vozenie na koni, detské atrakcie, bohatú tombolu a tiež  zabezpečené občerstvenie pre každého. Začiatok súťažného dňa je o 9,00 hod. a odštartovanie prvej súťažnej disciplíny je programované na 10,00 hod.
Príďte a zažijete príjemný víkend s napínavou súťažou furmanov.
AFuS a F.Ď.


Blahoželanie k šesťdesiatke.

 17. júna sa dožil náš aktívny člen AFuS  Albín Angelovič vzácneho
 životného jubilea 60 rokov. 
Srdečne blahoželáme a želáme mu veľa dobrého zdravia, šťastia a radosti v kruhu rodiny. Želáme mu ešte veľa rokov plného životného elánu v podnikaní, vo funkciách ale i v organizovaní furmanských súťaží či už doma v Obci Torysa, ale aj v širšom regióne  ako aktívny člen výkonného výboru AFuS.

Výkonný výbor AFuS

 


Pozývajú do Čabín a Kováčovej

Priatelia.
organizátori furmanských súťaží AFuS pozývajú všetkých furmanov a priaznivcov furmanského športu na súťaže, ktoré sa budú konať  nakonci tohoto týždňa 30. mája 2015.
Do Čabín pozývajú organizátori s tým, že začiatok súťaže bude o 9,00 hod. Furmani - súťažiaci  nech sa prihlásia na tel.čísle 0918859019.

Do Kováčovej organizátori pozývajú tiež súťažiacich furmanov a všetkých priaznivcov tohto atraktívneho športu - súťaže furmanov so svojimi krásnymi chladnokrvnými koňmi.

Veríme, že sa aj počasie zmen& ...


Smútočné oznámenie

Priatelia,

oznamujeme všetkým furmanom, členom AFuS aj nečlenom , že z radu nadšencov furmanského remeslá a športu navždy nás opustil Bratko Miloš z Veľkých Chlievan, ktorý po mozgovej porážke sa už k nám   medzi furmanov  nevráti  Rozlúčka s menovaným  bola dnes   18.5.2015.

Česť jeho pamiatke !

 


Pozvánka do Kamienky