AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 87
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Výkonný výbor AFuS rokoval v Kľušove

Dňa 28. septembra 2014 Výkonný výbor AFuS rokoval v Kľušove na obecnom úrade. Okrem ospravedlneného Petra Chobora zúčastnili sa všetci členovia výkonného výboru. Rokovanie viedol Jozef Puškár st., predseda AFuS a v  programe sme prerokovali:
- Zhodnotenie súťaží v roku 2014 a úloh prijatých na sneme a výkonom výbore.
- Príprava snemu AFuS
- Zhodnotili sme stav prípravy výroby kalendára AFuS pre rok 2015
- Otázky dodržiavania platenia členského za uplynulé obdobia,.

Z rokovania bude zverejnená zápisnica.

Pre informáciu všetkých členov je dôležitá správa, že snem AFuS sa bude konať dňa 19. októbra 2014 v Jakubanoch so začiatkom o 10,00 hod.
V ...


Pozvánka do Cerova

Organizátori súťaže furmanov v CEROVE oznamujú všetkým furmanom a ostatným priaznivcom furmanov a chladnokrvných koní,  ktorí sa chcú  súťaže zúčastniť, že súťaž  sa bude organizovať v sobotu 23.augusta 2014 so začiatkom o 9,00 hod. sprievodom furmanov  Organizátori aj AFuS sa  na súťaž pripravujú a poskytnú všetkým pekný zážitok plný napätia aj zábavy. Súťaž s tromi disciplinami Vás určite zaujme a naplní Vaše víkendové predstavy. Organizátori pripravili aj doplnkové sprievodné podujatia pre deti aj dospelých najmä ukážky kováčskeho remesla a ďalšie zábavné súťaže.   Príďte určite neobanujete. Ostatn&e ...


Náhradný termín súťaže v obci Torysa

Priatelia,
po problémoch  s počasím  predsa súťaž furmanov v Toryse  bude a bude sa konať konať dňa 10. augusta 2014. Príďte na klasicky dobre organizovanú súťaž s adrenalinových súťažných disciplín. Organizátori Vás srdečne pozývajú. Všetci veríme, že sa to tentokrát podarí.
f.ď.


Pozvánka do Nesluše.


Príďte do KĽUŠOVA

Organizátori furmanskej súťaže  "KĽUŠOVSKÝ BĽANCAR" Vás všetkých srdečne pozývajú do Kľušova - Kamence  túto   sobotu teda 28.6.2014. Uskutoční sa tu už 3. ročník tejto originálnej a atraktívnej súťaže, ktorú nadšenci a členovia AFuS organizujú v spolupráci s Obecným úradom. Všetkých tam čaká  zaujímavý program súťaže, doplnkový kultúrny program a bohatá tombola. Určite si nenechajte ujsť  túto súťaž, ktorú organizujú už skúsení členovia AFuS.  Stretneme sa v Kľušove.
f.ď.