AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 93
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Pozvánka do Detvy


Pozvánka do Cerova

Priatelia.
organizátori furmanských súťaží AFuS pozývajú všetkých furmanov a priaznivcov furmanského športu na pretek, ktorý sa bude konať   22. augusta 2015 v CEROVE.
Organizátori sľubujú zaujímavú a napínavú súťaž aj sprievodné akcie a kultúrny program.
Veríme, že  letné počasie vydrží a teda víkend 22.8.2015 si  naplánujte do CEROVA.
f.ď.


Súťaž vo Vikartovciach nebude

Dôležitá správa !!!
Dnes sme dostali informáciu od nášho člena Jaroslava Petrenku, že súťaž furmanov, ktorá je plánovaná na 15. augusta 2015 vo VIKARTOVCIACH  z technických príčin sa konať nemôže teda nebude.
Prosíme všetkých furmanov, ktorí sa na túto súťaž pripravovali, aby do Vikartoviec necestovali. Zároveň prosíme všetkých, ktorí môžu túto informáciu šíriť ďalej, aby tak urobili, aby sa túto informáciu dozvedeli aj tí, ktorí nemajú možnosť sa dostať k internetu.
Ďakujeme. 


Blahoželanie k šesťdesiatke.

 17. júna sa dožil náš aktívny člen AFuS  Albín Angelovič vzácneho
 životného jubilea 60 rokov. 
Srdečne blahoželáme a želáme mu veľa dobrého zdravia, šťastia a radosti v kruhu rodiny. Želáme mu ešte veľa rokov plného životného elánu v podnikaní, vo funkciách ale i v organizovaní furmanských súťaží či už doma v Obci Torysa, ale aj v širšom regióne  ako aktívny člen výkonného výboru AFuS.

Výkonný výbor AFuS

 


Pozvánka do Lučenca - Ľadovo

 Priatelia furmanov,  obdivovatelia chladnokrvných koní a furmanských súťaží,
Príjmite pozvanie organizátora novej furmanskej súťaže do LUČENCA - ĽADOVO, kde sa bude konať nová súťaž - prvý ročník už o týždeň 2. mája 2015 v gescii Asociácie furmanov Slovenska.
Organizátori sa rozhodli pre tento druh súťaže aby aj na juhu Stredného Slovenska  sme ukázali atraktivitu súťaže furmanov a ich chladnokrvných koní, ktorá si už podmanila celé Slovensko.
Súťaž bude v troch disciplínach, ktoré pripravil predseda AFUS Jozef Puškár st. a preto mame sa načo tešiť, nebude chýbať napätie, športové vyžitie a teda príjemné strávenie prvého májov ...