AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 104
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Zázriva sa tento rok nekoná

Oznámenie pre všetkých furmanov a priaznivcov furmanských súťaží - Zázriva, ktorá bola v kalendári AFuS v decembri tohoto roku sa konať nebude. Organizátori zrušili súťaž z pracovných a organizačných dôvodov.
Teda tí, ktorí sa na túto súťaž tešili v zaujímavom prostredí si svoj program musia upraviť a turisti nasmerovať napríklad na Hrebienok pozrieť Tatranský ľadový dom. Je to krásne dielo.
F.Ď.


Furmanský kalendár 2017

Oznamujeme všetkým priaznivcom furmanských súťaží, že aj pre rok 2017 bude vydaný "Furmanský kalendár 2017" (je vo výrobe).  Záujemci si už teraz môžu objednávať tento kalendár u členov výkonného výboru AFuS a u predsedu p. Jozefa Puškára.   Veríme, že aj teraz sa Vám bude kalendár páčiť.
F.Ď.


Pozvánka

Organizátori srdečne pozývajú furmanov i priaznivcov tohoto športu na 2. ročník furmanských pretekov, ktoré sa budú konať
1. októbra 2016 v MARTINČEKU pri Ružomberku.
Začiatok pretekov v jednozáprahu  je o 10,00 hod.
Pretek je mimo kalendára súťaži AFuS.
Kto bude mať záujem sa týchto pretekov zúčastniť môže sa kontaktovať na mobil č. 0908218618 pani Dr.Moniky Brtkovej .


Súťaž v Sielnici

Dnes 11.9.2016 rokoval výkonný výbor AFuS v Jakubanoch ktorý rozhodol, že súťaž furmanov v Sielnici bude ako klasická súťaž v náhradnom termíne. Pôvodne uvažovaná súťaž s výberom furmanov, ktorí majú najviac účastí na súťažiach v tomto roku sa konať nebude, pretože požadovaný počet účasti na súťažiach má len málo furmanov. Preto organizátori sa tešia na čo najväčší počet furmanov, ktorí si zasúťažia na záver súťažného roka 2016 teda 17.9.2016 v SIELNICI. VV-AFuS


Pozvanie na súťaž furmanov do Detvy