AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 84
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Pozvánka do Nesluše.


Príďte do KĽUŠOVA

Organizátori furmanskej súťaže  "KĽUŠOVSKÝ BĽANCAR" Vás všetkých srdečne pozývajú do Kľušova - Kamence  túto   sobotu teda 28.6.2014. Uskutoční sa tu už 3. ročník tejto originálnej a atraktívnej súťaže, ktorú nadšenci a členovia AFuS organizujú v spolupráci s Obecným úradom. Všetkých tam čaká  zaujímavý program súťaže, doplnkový kultúrny program a bohatá tombola. Určite si nenechajte ujsť  túto súťaž, ktorú organizujú už skúsení členovia AFuS.  Stretneme sa v Kľušove.
f.ď.


Oznámenie o zrušení súťaže 7.6.2014 v Belej nad Cirochou

Organizátori súťaže furmanov v Belej nad Cirochou oznamujú všetkým furmanom a ostatným priaznivcom furmanov a chladnokrvných koní,  ktorí sa chcú  súťaže zúčastniť, že súťaž  sa bude organizovať v sobotu 12.07.2014.  Organizátori aj AFuS sa  na súťaž pripravujú a poskytnú všetkým pekný zážitok plný napätia aj zábavy. Príďte určite neobanujete. Súťaž sa bude konať v nových priestoroch určených pre súťaž furmanov a koní a teda aj toto Vám chcú Belania ukázať.

V tento deň sa bude konať aj súťaž v Toryse a tak máte možnosť výberu, komu kde bude bližšie ale koho favoriti pôjdu na ktorú s&uacut ...


Zmena v kalendári súťaži

Organizátori furmanskej súťaže v Toryse oznamujú všetkých furmanom a priaznivcom, že súťaž sa bude konať v zmenenom termíne teda  dňa 12.júla 2014. Organizátori sa tešia na Vašu účasť a pripravia rovnako dobré podmienky pre súťažiacich ako aj pre divákov.
f.ď.


Pozvanie na súťaž furmanov

Pozývame všetkých priaznivcov a obdivovateľov chladnokrvných koní do Kováčovej a do Čabín , kde sa budú konať

furmanské súťaže dňa 31.mája 2014. o 09,00 hod.
Veríme, že Vás organizátori a furmani  obidvoch súťaží   pobavia náročnou a zaujímavou súťažou. Určite Vás aj tento rok  prekvapia výkonmi furmanov a ich ťažných koní a možno aj zaujímavými súťažnými disciplínami.
f.ď.