AFus - Asociácia furmanov Slovenska

Záznamov: 1-5 z celkom 86
Začiatok|Predchadzajúca|Nasledujúca|Koniec

Pozvánka do Cerova

Organizátori súťaže furmanov v CEROVE oznamujú všetkým furmanom a ostatným priaznivcom furmanov a chladnokrvných koní,  ktorí sa chcú  súťaže zúčastniť, že súťaž  sa bude organizovať v sobotu 23.augusta 2014 so začiatkom o 9,00 hod. sprievodom furmanov  Organizátori aj AFuS sa  na súťaž pripravujú a poskytnú všetkým pekný zážitok plný napätia aj zábavy. Súťaž s tromi disciplinami Vás určite zaujme a naplní Vaše víkendové predstavy. Organizátori pripravili aj doplnkové sprievodné podujatia pre deti aj dospelých najmä ukážky kováčskeho remesla a ďalšie zábavné súťaže.   Príďte určite neobanujete. Ostatn&e ...


Náhradný termín súťaže v obci Torysa

Priatelia,
po problémoch  s počasím  predsa súťaž furmanov v Toryse  bude a bude sa konať konať dňa 10. augusta 2014. Príďte na klasicky dobre organizovanú súťaž s adrenalinových súťažných disciplín. Organizátori Vás srdečne pozývajú. Všetci veríme, že sa to tentokrát podarí.
f.ď.


Pozvánka do Nesluše.


Príďte do KĽUŠOVA

Organizátori furmanskej súťaže  "KĽUŠOVSKÝ BĽANCAR" Vás všetkých srdečne pozývajú do Kľušova - Kamence  túto   sobotu teda 28.6.2014. Uskutoční sa tu už 3. ročník tejto originálnej a atraktívnej súťaže, ktorú nadšenci a členovia AFuS organizujú v spolupráci s Obecným úradom. Všetkých tam čaká  zaujímavý program súťaže, doplnkový kultúrny program a bohatá tombola. Určite si nenechajte ujsť  túto súťaž, ktorú organizujú už skúsení členovia AFuS.  Stretneme sa v Kľušove.
f.ď.


Oznámenie o zrušení súťaže 7.6.2014 v Belej nad Cirochou

Organizátori súťaže furmanov v Belej nad Cirochou oznamujú všetkým furmanom a ostatným priaznivcom furmanov a chladnokrvných koní,  ktorí sa chcú  súťaže zúčastniť, že súťaž  sa bude organizovať v sobotu 12.07.2014.  Organizátori aj AFuS sa  na súťaž pripravujú a poskytnú všetkým pekný zážitok plný napätia aj zábavy. Príďte určite neobanujete. Súťaž sa bude konať v nových priestoroch určených pre súťaž furmanov a koní a teda aj toto Vám chcú Belania ukázať.

V tento deň sa bude konať aj súťaž v Toryse a tak máte možnosť výberu, komu kde bude bližšie ale koho favoriti pôjdu na ktorú s&uacut ...